WEDSTRIJDREGLEMENT – WIN JOUW APEROBOX

Artikel 1 – Organisator
Deze wedstrijd wordt georganiseerd door louis delhaize / Delfood (hierna “de Organisator” genoemd).

Artikel 2 – Duur
De wedstrijd loopt van 8 juni tot en met 17 juni 2026.

Artikel 3 – Deelnamevoorwaarden

Om geldig deel te nemen, moeten gebruikers:

1) Naar de webpagina van de wedstrijd gaan.

2) Het deelnameformulier volledig en correct invullen (Naam, Voornaam, E-mailadres, Postcode en bevestiging dat men ouder is dan 18 jaar).

3) De schiftingsvraag beantwoorden: “Hoeveel deelnemers zullen zich volgens u inschrijven voor de wedstrijd?”

4)De algemene voorwaarden en dit reglement accepteren door de overeenkomstige vakjes aan te vinken en vervolgens op “Ik neem deel” te klikken.

(Opmerking: inschrijving op de nieuwsbrief die in het formulier wordt aangeboden, is optioneel en geen verplichte voorwaarde om geldig deel te nemen aan de wedstrijd.)

Artikel 4 – Deelnamevoorwaarden
Slechts één deelname per persoon en per e-mailadres is toegestaan. Indien iemand meerdere keren deelneemt, wordt uitsluitend de eerste deelname in aanmerking genomen.
De deelnemers moeten minstens 18 jaar oud zijn en in België wonen.
Werknemers van louis delhaize en Delfood mogen niet deelnemen aan deze wedstrijd.

Artikel 5 – Prijzen
Er zullen in totaal 5 winnaars zijn. De prijs voor elke winnaar bestaat uit een “Aperobox” met een geschatte totale waarde van €58,47.
(Opgelet: deze waarde is louter indicatief, aangezien de prijzen licht kunnen verschillen afhankelijk van het prijsbeleid van de verschillende louis delhaize-winkels.)

De box bestaat uitsluitend uit droge producten en dranken (geen verse producten, conform de regels van het FAVV):

Delhaize Antipasti zongedroogde tomaten (280g)

Delhaize Antipasti gegrilde artisjokken (280g)

Delhaize Creppies Bacon (80g)

Delhaize Mini Twist Kaas (75g)

Delhaize Grissini natuur (125g)

Delhaize Chips Cream & Onion (175g)

Delhaize Naturel chips met zout (175g)

Delhaize Gezouten pinda’s (275g)

Delhaize Geroosterde en gezouten pistachenoten (200g)

Cachemire Bordeaux Bio Roséwijn (75cl)

LYV Pays d’Oc Roséwijn (75cl)

Mionetto Prosecco Brut (75cl)

Biologische drank Vlierbloesem & Limoen (25cl)

Biologische drank Perzik & Citroen (25cl)

Relax-drank Basilicum & Limoen (25cl)

Relax-drank Pompelmoes (25cl)

Artikel 6 – Aanduiding en bekendmaking van de winnaars

Deze wedstrijd is geen loterij. De 5 winnaars worden bepaald aan de hand van de schiftingsvraag.
De winnaars zijn de 5 deelnemers die het exacte antwoord geven, of indien niemand het exacte antwoord geeft, de antwoorden die het dichtst aansluiten bij het werkelijke totaal aantal geldige deelnames aan het einde van de wedstrijd.

Bij een ex aequo (meerdere deelnemers met hetzelfde antwoord of een even grote afwijking van het juiste antwoord), wordt de winnaar bepaald op basis van datum en tijdstip van deelname: de deelnemer die zijn/haar formulier chronologisch als eerste geldig heeft ingediend, wordt als winnaar aangeduid.

De winnaars worden aangeduid op 18 juni 2026. De 5 winnaars worden rechtstreeks gecontacteerd door de Organisator via het e-mailadres dat werd ingevuld in het deelnameformulier. De deelnemers aanvaarden dat zij door de Organisator gecontacteerd kunnen worden via het e-mailadres dat zij in het deelnameformulier hebben opgegeven.

Artikel 7 – Overhandiging van de prijzen
De winnaars kunnen hun aperobox ophalen in een louis delhaize-winkel naar keuze in België. De prijs wordt persoonlijk overhandigd door een vertegenwoordiger van de Organisator in de winkel.

Deze ontmoeting moet verplicht plaatsvinden op donderdag 24 juni of vrijdag 25 juni 2026. Het exacte tijdstip wordt in onderling overleg bepaald tussen de Organisator en elke winnaar tijdens het contactmoment.

Artikel 8 – Portretrecht en promotioneel gebruik
De overhandiging van de prijs is afhankelijk van de toestemming van de winnaar om gefotografeerd te worden met zijn/haar aperobox tijdens de overhandiging in de winkel. Door deel te nemen en hun prijs te aanvaarden, geven de winnaars de Organisator het recht om hun afbeelding te gebruiken voor promotionele en communicatieve doeleinden (onder andere voor publicatie op de Facebook-/Instagrampagina van louis delhaize), zonder recht op enige vergoeding of financiële compensatie.

Artikel 9 – Aansprakelijkheid
Deze wedstrijd wordt niet beheerd of gesponsord door Meta (Facebook/Instagram). Meta kan niet aansprakelijk worden gesteld bij geschillen met betrekking tot deze wedstrijd.

Artikel 10 – Aanvaarding van het reglement
Deelname aan de wedstrijd impliceert de volledige en onvoorwaardelijke aanvaarding van dit reglement.